Loodusterapeut

Loodusterapeut ehk herbaatik ehk fütoterapeut on holistilise maailmavaatega taimefänn, kelle eesmärk on tuua inimese ellu sügav kontakt loodusega. Inimene peaks sõltuma loodusest ja olema sellega vahetus kontaktis, sest sealt tuleb kõik eluks vajalik. Igaüks meist on osa suurest tervikust. Keskkond, milles elame, mõjutab meid ja meie omakorda mõjutame keskkonda. Eestlaseid on alati peetud nõiarahvaks just tänu ravimtaime teadmistele.

Ravimtaimed toetavad organismi igal aastaajal. Elame keerulises maailmas, milles justkui inimese enda immuunsuse olemasolu on unustusse vajunud. Immuunsuse ülesanne on tagada organismile stabiilne sisekeskkond ning eristada oma võõrast. Tervis ei sõltu ainult sellest, mis me täna teeme ja valime, vaid ka sellest, mida tegime eile, eelmine nädal ja eelmine kuu. Hea tervis on meie elustiili osa.

Loodusterapeut vaatleb inimest tervikuna ning kasutab töövahenditena taimi, õlisid, tinktuure, salve, tõlvikuid - kõike, mida saab kasutada taimeväe kättesaamiseks. 

 

Looduskosmeetika

 

Loodusterapeut teab, et taimeravi on aeglane ja varuda tuleb kannatust, kuid selle eest on ta väga tõhus, sest ei riku inimese organismi. Parim võrdlus on õppesõit ja takso. Taim on nagu sõiduõpetaja, sest õpetab sind ise juhtima ja ühel hetkel sul ei ole teda enam vaja. Samal ajal kui ravim on taksojuht, kes lõpuks sinu elu ise juhib. 

 

Herbaticumi taimetarkuste podcast 

 

Pilguheit ravimtaimede holistilisse võlumaailma. Igas saates võtame luubi alla ühe keskse teema, mille üle arutame koos Herbaticumi külalisega ning toome kuulajale killukese looduse väest koju ja hingesoppi. Podcasti kuulates nõustud peagi, et taimede keel ei olegi nii keeruline. Lihtsalt lase end võluda.

Saatejuhid: Irje Karjus ja Mai-Liis Kivistik

 

Vaata loodusterapeudi tutvustust TV3 "Suvistest Seitsmestest"

 

 

MaiWistiku koseptsiooni taga on Eesti loodusterapeut, Mai-Liis Kivistik, ning meie valikus on kõik tooted Eesti ravimtaimede baasil, et just kohalik taimevägi saaks sind parimal viisil ka igapäevastes toimetustes toetada ning kõrge eani põhjamaise naha säravana hoida.

Jaapani uuring kinnitab, et 20-minutiline metsamaastiku vaatamine vähendab stressi 13%. Mõelda siis veel, mis meie naha või energiaväljaga saab, kui kasutame ravimtaimi igapäevaselt kas toidulaual või looduskosmeetika sees. Me oleme loodusega üks ehk sarnasuse printsiipi järgides, sobivad ravimtaimed meie energiavälja tugevate väge andvate toetajatena. 

Pole oluline, kas tunned energiapuudust, soovid immuunsust tugevdada või sul on mõni tervisemure - võta julgelt ühendust. Loodusterapeudi sessioone viime läbi kas Tallinnas, Kalamajas või virtuaalselt videosilla vahendusel. Sessioon kestab 1,5h ja selle jooksul kaardistame anamneesi abil vajaliku info, mille tulemusena saad enda jaoks personaalse ülevaate, mil viisil end ise sobivate taimedega toetada.

 

loodusterapeut

 

Täiendkoolitused

 • Strukturaalne osteopaatia. Alumine ruut, September 2021
 • Funktsionaalne anatoomia, Juuli-September 2021
 • Yin jooga 50h, Juuli-August 2021
 • Strukturaalne osteopaatia. Ülemine ruut, Juuli 2021
 • STR (Soft Tissue Release) tehnikad, Juuni 2021
 • Diastaasi õpituba, Detsember 2020
 • Lastejooga õpetaja kursus, August 2020
 • The Joy of Movement: A Dance and Yoga Fusion Workshop, Juuni 2020
 • The Movement Summit: Exploring the Intelligence of the Body, Aprill 2020
 • Näojooga, Jaanuar 2020
 • Hetbaticum, loodusterapeudi õpe, 2018-2020
 • Vinyasa joogaõpetaja kursus, 2018-2019
 • YogaFunk instruktori õpe, kevad 2017

Lisaks õppinud erinevaid vaimseid tehnikaid: reiki, meta EFT, DEEP PEAT4 ehk polaarsuste teraapia, Enlightenment process, Access bars, meditatsioonid, Qigong ja mitmed coachingu praktikad.

 

Broneeri aeg või küsi lisa