Näojooga - Taasavasta oma loomulik ilu

 1. Kas märkad peeglist vananemisilminguid?
 2. Kas tunned lootusetust, et üks näo pool ei liigu piisavalt või on vajunud?
 3. On sul tunne nagu oleksid juba proovinud kõiki protseduure, aga puuduvad püsivad tulemused?
 4. Kas oled tüdinud prillide otsimisest?

 

Näojooga on loomulik tee, kuidas vabaneda kortsudest ning samal ajal lahendada mitmeid lihasliikumatuse probleeme, mis võivad mõjutada sinu näo välimust ja tervist. Tihti tunneme pettumust, kui avastame vananemise märke, nagu näiteks kurjusekorts, enda näol. Kuid ära lase end heidutada, sest sul on võimalus taastada enesekindlus, ilu ja nooruslik välimus ilma keerukate protseduuride või kallite kreemideta. Ilutööstus on loonud ideaale, mis seostuvad nooruse ja iluga, kuid tegelik ilu tuleb seestpoolt ning näojooga on tee selle püsivaks saavutamiseks.

Oled ilmselt proovinud erinevaid kreeme, seerumeid ja hooldusi, kuid püsivaid muutusi ei ole näha. Tooted ei suuda peatada vananemisprotsessi. Näos on üle 50 lihase, mida me igapäevaselt piisavalt ei kasuta. Kui need lihased jäävad passiivseks, muutub nahk lõdvaks ja vananemise ilmingud kerkivad esile. Siinkohal astub aga näojooga mängu.

Palju enamat kui vaid kortsuvastane praktika

Näojooga harjutused on efektiivne viis muuta näonahk säravamaks ja nooruslikumaks, kuna see aitab võidelda lihaste toonuse kaotuse ja ülepinge vastu. Regulaarsed näojooga harjutused aitavad teha "imesid", parandades mitte ainult näo väljanägemist, vaid aidates ka lihasliikumatuse probleeme leevendada, nägemist korrigeerida ning diktsiooni parandada. 

näojooga

Näoharjutused on suunatud spetsiifilistele lihasrühmadele, stimuleerides nende aktiivsust ja taastades nende elastsuse. Näojooga mängib olulist rolli näo toetamisel, eriti kui mõned näolihased on vigastuse või näiteks Parkinsoni tõve tõttu hangunud. Olukorras, kus lihased võivad olla vigastuse või neuroloogiliste häirete tõttu mõjutatud, muutub liikuvuse säilitamine või taastamine oluliseks väljakutseks. Näoharjutused pakuvad loomulikku ja mitteinvasiivset lähenemisviisi nende murede lahendamiseks. 

Silmalihaste harjutused on tõhus viis toetada ja parandada nägemist, luues tasakaalu ning tugevdades olulisi lihaseid silma ümbruses. Meie kaasaegne kontorikeskne elustiil, mis hõlmab pikaajalist ekraanide ees istumist ja piiratud silmade liikumist, põhjustab silmalihaste nõrgenemist ja liigset pinget, mis omakorda mõjutab nägemist. Näojooga pakub lihtsaid harjutusi, mis on suunatud silmalihaste tugevdamisele ning aitavad parandada fookust, silmade koordinatsiooni ja vereringet silma piirkonnas. Silmalihaste harjutused on taskukohane ja lihtne viis panustada oma nägemise tervisesse ning säilitada silmade heaolu igapäevaste väljakutsete keskel.

Ära unusta, et näojoogaga alustamiseks ei ole keegi liiga noor või vana, ning see sobib kõigile sõltumata soost. See on investeering mitte ainult välimusse, vaid ka tervisesse ja enesetundesse.

 

Enne & pärast pildid

Loe ka Mirja põhjalikku kogemust meie e-kursusega.

näojooga

näojooga

 

näojooga näojooga

 

näojooga


näojooga

 

Sind juhendab oma ala ekspert

näojooga

Töötubade ja kursuste juhendamisel toob Mai-Liis Kivistik endaga kaasa mitte ainult aastatepikkuse kogemuse rahvusvahelise joogaõpetajana, vaid on ka MaiWistik brändi looja ning auhinnatud näojooga kaartide autorina. Tema saavutused ja tunnustused, sealhulgas 2022. aastal saadud aasta koolitaja eripreemia, kinnitavad silmapaistvat positsiooni näojooga valdkonnas.

Liitudes Mai-Liisi näojooga e-kursuse, töötoa või eratunniga avastad end juhendatuna kogenud professionaali poolt, kelle eesmärk on jagada sügavaid teadmiseid ja oskuseid.

Tema õpetused on terviklikud, informatiivsed ja toetavad, innustades sind avastama endas peituvat ilu ja enesekindlust.

Tema pühendumus tervisele ning erialane kirg muudavad juhendamise unikaalseks ja inspireerivaks kogemuseks, viies sind särava ja enesekindla väljanägemiseni.

Mai-Liis on rahvusvaheline joogaõpetaja, kes on lisaks näojooga tehnikatele täiendanud end mitmete kursustega.
 • Bukaalne süvakoe näomassaaž 35h
 • Gua sha teraapia näole 4h
 • Näokuputeraapia 8h
 • Strukturaalne osteopaatia 60h
 • Lümfimassaaž näole koos teipimisega 8h
 • Funktsionaalne anatoomia 52h
 • STR (Soft Tissue Release) tehnikad 8h
 • Vinyasa joogaõpetaja kursus 200h

 

Liitu "Loomuliku Ilu" klubiga

näojooga

Avasta ajatu ilu võluv maailm, mis toob sulle loomuliku sära ja noorusliku näonaha. Liitu meie kogukonnaga ja saa juurdepääs eelnevalt salvestatud harjutustele igale näo piirkonnale, väärtuslikele nahahoolduse nippele ning ekspertide nõule tervise ja ilu valdkonnas. Kogenud juhendaja Mai-Liis Kivistik viib läbi 1x kuus reaalajas grupitreeninguid, kus saad personaalset tagasisidet ja inspiratsiooni. Boonuseks on ka joogatunnid, mis toetavad terviklikku ilu, rühti ja heaolu. Näo treenimine ei ole kunagi varem nii lihtne olnud!

⋙ Soovid rohkem ajatu ilu maailmast teada? Tule tutvu Loomuliku ilu klubiga siit.

 

Telli näojooga koolitus

Viime rõõmuga läbi näojooga töötubasid vastavalt sinu enda soovile. Võimalus on teha neid soovitud pikkusega kas virtuaalselt või kohapeal. Soovi korral ka eratunni võimalus. Koolitust saab läbi viia nii eesti kui ka inglise keeles.

"Suured tänud eilse töötoa läbiviimise eest. Saime kasulikku ja head informatsiooni, mida veel ka pärast töötuba ühiselt kohvikus arutasime ja oma kogemusi vahetasime. Soovitan rõõmuga seda formaati ka teistele meeskondadele – väga mõnus viis töisest keskkonnast välja saada. Aitäh!" — Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

 

näojooga
Erinevalt ülehinnatud protseduuridest ei maksa näojooga midagi! Selleks kulub kogu päeva jooksul vaid 10 minutit. Arvestades, milline ajakulu on käia erinevates hooldustes või soetada kalleid kreeme, tundub peaaegu rumal mitte näojoogat proovida.

Näojooga on mõeldud ka meelt stressist vabastama ning toimima liikuva meditatsioonina. Näojooga on tegelikult üsna sarnane teiste joogastiilidega – toniseerid lihaseid, paneb vereringluse paremini tööle ning samal ajal ka mediteerid ning hingad sügavalt. Ja täpselt nagu joogaski, võib kuluda veidi harjutamist, enne kui asenditest lõpuni aru saad.

näojooga koolitus

 "Läksin näojooga töötuppa ja ootasin meelelahutuslikku õhtut. Siiski olin meeldivalt üllatunud väärtuslikest nippidest, mida sain harjumuste ja nende mõju kohta näole ning kortsudele. See oli tõeliselt kaasahaarav kogemus, mis pani mind oma igapäevaste rutiinide üle järele mõtlema. Mai demonstreeris mitmeid tõhusaid harjutusi, mis sobisid sujuvalt minu hommikurutiini. Tema selgitused olid selged ja näitasid tõelist kirge selle vastu, mida ta teeb. Selle tulemusena suutis ta minus sama kire sädeme sütitada." - Tina

Oleme teinud koostööd nt. Eesti Energia, Testlio, Wise, Eesti Psoriaasiliidu, Toitumisteraapia keskuse, Kuressaare Haigla, Tallinna Ülikooli jpt toredate ettevõtetega.

 

Kodune näojooga

näojooga

 

 1. Kaardipakist leiad 32 kvaliteetsel paberil kaarti, mis selgitavad erinevaid näojooga harjutusi koos pildi ja juhendiga. See on sinu personaalne näojooga treener. Näojooga kaardid on müügil lisaks meie e-poele ka igas hästivarustatud Apollo ja Rahva Raamatu kaupluses.
 2. Komplekt sisaldab 3 väga olulist 100% looduslikku toodet:
 • ✔️ Clensik näoõli;
 • ✔️ Happik näopalsamit;
 • ✔️ Rollik jadeiidist nahahoolduse rullikut.
3. Näojooga personaalne kava võib olla just see imerohi, mida otsid!
Kuid ära arva, et nähtavate tulemuste saavutamine on lihtne - edu saavutamiseks on vaja püsivust ja järjekindlust. Kui oled valmis endale väljakutse püstitama, proovi praktiseerida näojoogat igapäevaselt vähemalt 10 minutit ja seda järjepidevalt 3-4 kuud.
4. Esimene põhjalik eestikeelne 4-nädalane näojooga e-kursus “10x nooremaks kirurgilise sekkumiseta”.
Kursus kestab neli nädalat ja igal nädalal tuleb sooritada seitse harjutust päevas ehk kokku 28 harjutust. Iga nädala jaoks on kindlad seitse harjutust, mida tuleb korrata seitsme päeva jooksul. Kordamine aitab sul õppida tehnikat ning kursuse lõpus saad harjutusi teha täpselt seal, kus sa ise soovid, sest tehnika on sinusse salvestunud. Lisaks on igal nädalal üks kindel ülesanne, millele tuleb pühendada 20 minutit. See aitab sul mõista mustreid ja harjumusi, mis kas toetavad või takistavad sinu edasiminekut.

 

näojooga

 

⋙ Soovid rohkem ajatu ilu maailmast teada? Tule tutvu Loomuliku ilu klubiga siit.

 

Veebiseminaride salvestused erinevatele näo piirkondadele

näojooga veebiseminarid

 

Leiad e-poest videoloengute filtri alt.

 

Milliseid abivahendeid ma vajan?

selili magamise padi

Milline on parim padi?

Homca ortopeediline padi on ergonoomiliselt kujundatud toetama kõiki magamisasendeid. Padi ümbritseb mugavalt pea ja kaela, kohandub pea ja kaela loomuliku kumerusega, toetades pead, kaela, õlgu ja selga neutraalses asendis, et tagada hea une jaoks stabiilne magamisasend. Suurepärane padi ka selili magamist õpetama ja toetama. Soeta padi.

siidist padjapüür

Milline on parim padjapüür kortsude ennetamiseks?

Orgaanilisest siidist luksus – koge orgaanilise siidi luksust. Renessy padjakatted on valmistatud 100% orgaanilisest mooruspuu siidist charmeuse koega, mis pakuvad erakordset mugavust ja muudavad sinu unekogemuse öiseks naudinguks. Saksamaal välja töötatud padjakatted kannavad uhkusega GOTS ja Öko-Tex sertifikaate, mis kinnitavad 100% orgaanilist olekut ja kahjulike ainete ohutust ning pakuvad turvalisust. Siidist padjakate tagab tervema naha ja juuksed – ennetab kortsude teket, säilitab naha niiskusesisalduse ning vähendab juuste väljalangemist ja murdumist. Renessyga saad igal hommikul nautida puhast nahka ja vähem pusas juukseid. Soeta padjapüür.

sinist valgust blokerivad prillid

 

Millised on parimad sinist valgust blokeerivad prillid, et optimeerida und?

Õhtune kokkupuude sinise valgusega saadab meile signaale, mis annavad teada, et on päevane aeg ja see pärsib omakorda melatoniini tootmist.

Digitaalsete seadmete (nt nutitelefonid, telerid, sülearvutid, majavalgustid ja isegi meie külmkapis olev valgus) kasutamine on suurimad süüdlased, mis kiirgavad sinist valgust ja rikuvad nii meie biorütme, mille tagajärjel on keeruline uinuda.

Kasuta e-poes sooduskoodi: MAIWISTIK

Eripakkumine sulle meie koostööpartnerilt BON CHARGE.

näojooga tool

Milline võiks olla minu kontoritool?

Sadultool soodustab selgroo loomulikumat ja tasakaalustatumat asendit. Tavalisel toolidel, millel on tasane iste, on inimestel sageli kalduvus küürutada, mis hakkab alaselga koormama. Sadultool soodustab rühti, kus selg on loomulikumas S-kujulises kõveruses ning sinu kerelihased on pidevalt aktiivsed, parem vereringe ning vähem pinget kaelas ja õlgades.

Soeta tool.

 

näojooga massaaz

Kuidas vabaneda pingest õlavöötmes või seljas?

Krooniline pinge õlavöötme lihastes võib viia lihase jäikuseni ja valuni. See võib samuti kaasa aidata seisunditele nagu müofastsiaalne valusündroom ja pingepingete peavalud.

Pinges õlad aitavad põhjustada halba rühti, mis omakorda võib viia seljavalu, kaelavalu ja muude lihas-skeleti või näo probleemideni.

Soeta massaaži masin.

  

Põnevat uudistamist

näojooga

 

Broneeri töötuba