Broneeri põnev töötuba, loeng või hoopis matk

Kas tunned, et tahaksid midagi põnevat töökaaslastele pakkuda?
Soovid jagada tervisenippe või ravimtaimede väge?
Oled tüdinenud passiivsetest loengutest?
Otsid erilist kingitust, mis vastab sinu soovidele?

 

töötoa broneerimine

 

MaiWistiku eesmärk on jagada teadmisi taimedest ja looduslikest nahahooldusvõtetest, et saaksid kodus kasutada looduslähedasi vahendeid oma tervise toetamiseks ja keha vajaduste mõistmiseks. Pakume ka näojooga ja joogatunde nii individuaalselt kui gruppidena.

Meie südamesoov on, et sa tunneksid ja mõistaksid, kuidas loodus elutegevust toetab. Kui õpime oma ümbrust tähelepanelikult vaatama, avastame, et taimed suhtlevad meiega. Soovitame lugeda Daniel Chamovitzi raamatut “What a Plant Knows”, mis käsitleb seda teemat põhjalikumalt.

Teadlik inimene jälgib tarbimisega oma ökoloogilist jalajälge. Loodus on alati dirigent, kes valib muusika. Me tantsime tema pilli järgi, mitte kunagi vastupidi.

Meile on oluline hoolitseda planeedi eest!

 

Töötubade tellimine

Koostame töötubasid just sinu enda soovile - kas ainult mõni põnev teemaloeng ravimtaimedest ja nende kasutamisviisidest või suisa töötuba, kus valmib oma kätega looduslik nahahooldustoode.

loodusterapeut

 

Nahk on keha kattev kangas, mis kaitseb väliste tegurite eest ning kajastab organismi seisukorda. Nahaprobleemid on tihedalt seotud seedeelundkonnaga ning neid ei saa üksteisest lahutada.

Pakume võimalust tellida isikupärastatud looduslikke nahahooldustooteid vastavalt sinu soovidele.

Aitame sul valida sobiva tekstuuriga, lõhna ja välimuse, et realiseerida sinu unistus. See võib olla suurepärane kingitus armsale inimesele, pulmakülalisele, tüdrukuteõhtule või sünnipäevalapsele.

 

Mõned soovituslikud loengu teemad:

🌱 Miks on oluline mõelda oma naha tervisele ja eelistada loodust igapäevases nahahoolduses?
🌱 Miks on oluline mõelda, mida oma nahale paned?
🌱 Minimalistliku kehahoolduse põhitõed.
🌱 Nahale olulised väetaimed.
🌱 Lihtsad näojooga nipid.

 

Näojooga töötuba

Sinu nägu ei tohiks olla mõjutatud turundamisest, kreemidest ega ka valulikest protseduuridest. Näojooga on pikaajaliste tulemustega, 100% looduslik meetod, kuidas aeglustada vananemist ja olla kõrge eani särava nahaga.

Tõestatud on, et näojooga ja näojooga harjutused ning regulaarne praktiseerimine aitab vananemise vastu, parandab naha struktuuri, kvaliteeti ja hoiab ära selle lõtvumise. Näolihased ei erine ülejäänud kere lihastest.

Pea meeles, et alustamiseks pole keegi liiga noor või vana ja sugu pole määrav.  

See on uskumatu, kui palju stressi kanname õlavöötmes, mis omakorda peegeldub kortsudena kaelal ja näol. Näojooga lisab teadlikkust nendest lihastest ja erinevatest viisidest, kuidas leevendada pinget. Mõni naine on näojooga abil vabanenud ka kroonilisest kaelavalust. 

näojooga

 

Valmista ise taimetõlvik või looduskosmeetikat

Töötoas räägime nii nahahoolduse põhimõtetest kui ka looduskosmeetika toimeainetest.

Võimalik on taimetõlviku, kreemdeodorandi, kehakoorija, hügeenilise huulepulga, lõhnarulliku või kehavõide meisterdamine. Meie põhikoostisaineteks on taimsed võid, õlid ja vahad. Koorija puhul lisanduvad surnud naharakkude eemaldamiseks mõeldud ained. 

Imeline kogemus võtmaks hetke iseendale ja laskmaks loovus päriselt valla!

 looduskosmeetika valmistamine

Metsakümblus ehk matk

Veedame 1-3h looduses. Sina valid sobiva raja või pakume meie selle välja ning jalutamise käigus sooritame mitmeid põnevadid loodusega ühendusse astumise praktikaid. Märkame ümbritsevat ja tajume taimemaagiat:

  • Maaema energiaga laadimine
  • Kuivvihtlemine
  • Värviteraapia kogemine

 loodusmatk metsakümblus

 

Bränding & ettevõtlus

  • Kuidas leida enda tootele või teenusele sobiv visuaalne keel?
  • Turunduse ABC
  • Väärtuspõhine bränding

 brändingu töötuba

 

Kuidas broneerida?

Broneeri põnev töötuba, loeng või hoopis matk.

Kirjuta meile oma mõtetest. Töötubade tellimine on imelihtne. Miks mitte teha sünnipäev või firmaüritus eriti meeldejäävaks just tänu iidsele ravimtaimede väele?!

Kutsu meid üritust läbi viima info@maiwistik.eu , helista +372 56285173 või täida allolev kontaktivorm.

Oleme teinud koostööd Eesti Energia, Fujitsu, Wise, Testlio, Eesti Psoriaasiliidu, Toitumisteraapia keskuse, Tallinna Ülikooli ja mitmete teiste toredate ettevõtetega.

Oleme avatud igasugustele põnevatele ideedele ja valmis sõitma ka väiksematesse Eesti linnadesse. Soovi korral viime koolitust läbi nii eesti kui ka inglise keeles.