Kutsu meid üritust läbi viima

töötubade tellimine

 

MaiWistiku missiooniks on jagada taimetarkust ja looduslikke nahahooldusnippe. Soovime, et sa oskaksid iseend koduste vahenditega toetada kõrge eani ning pööraksid rohkem tähelepanu, mida sinu keha päriselt vajab ja vähem sellele, mida turundatakse.

Viime läbi ka näojooga ja jooga grupi- või eratunde. 

Sul on võimalus tajuda ja mõista, kuidas loodus meie elutegevust toetab. Kui oskame ümbritsevat märgata, siis avastame, et taimed suhtlevad meiega. Soovitan tutvuda Daniel Chamovitzi raamatuga “What a Plant Knows”, mis räägib sellel teemal lähemalt.

Teadlik inimene jälgib oma tarbimisega rohelist jalajälge. Loodus on dirigent, kes mängib alati oma valitud muusikat. Meie tantsime tema pilli järgi ja mitte kunagi vastupidi. Meile on väga tähtis, et kannaksime hoolt planeedi eest!

TÖÖTUBADE TELLIMINE

Koostame töötubasid just sinu enda soovile - kas ainult mõni põnev teemaloeng ravimtaimedest ja nende kasutamisviisidest või suisa töötuba, kus valmib oma kätega looduslik nahahooldustoode.

Nahk on kogu sinu keha kattev kangas. Selle ülesanne on kaitsta kõigi väliste sissetungijate eest. Nahk on imeline peegel, sest ta näitab hästi ära kogu organismi seisukorra. Ei ole võimalik vaadelda ühtegi nahaprobleemi seedeelundkonnast eraldi. 

Võimalik on tellida eritellimusena vastavalt enda soovile naturaalseid nahahooldus tooteid. Aitame sul otsustada tekstuuri, lõhna ja välimust. Lihtsalt anna meile oma soovist teada ja viime sinu visiooni ellu. See on imeline kingitus armsamale, pulmakülalisele või sünnipäevalapsele. 

Mõned soovituslikud teemad:

🌱 Miks on oluline mõelda oma naha tervisele ja eelistada loodust igapäevases nahahoolduses?
🌱 Miks on oluline mõelda, mida oma nahale paned?
🌱 Minimalistliku kehahoolduse põhitõed.
🌱 Nahale olulised väetaimed.
🌱 Lihtsad näojooga nipid.

KUIDAS BRONEERIDA?

Kirjuta meile oma mõtetest. Töötubade tellimine on imelihtne. Miks mitte teha sünnipäev või firmaüritus eriti meeldejäävaks just tänu Eesti iidsele ravimtaimede väele?!

Kutsu meid üritust läbi viima info@maiwistik.eu või helista +372 56285173. 

Oleme teinud koostööd Eesti Energia, Eesti Psoriaasiliidu, Toitumisteraapia keskuse, Tallinna Ülikooli ja mitmete teiste toredate ettevõtetega.

Oleme avatud igasugustele põnevatele ideedele ja valmis sõitma ka väiksematesse Eesti linnadesse. Soovi korral viime koolitust läbi nii eesti kui ka inglise keeles.