Broneeri põnev töötuba, loeng või hoopis matk

Kas tunned, et tahaksid midagi põnevat töökaaslastele pakkuda?
Soovid jagada tervisenippe või ravimtaimede väge?
Oled tüdinenud passiivsetest loengutest?
Otsid erilist kingitust, mis vastab sinu soovidele?

 

 

MaiWistiku eesmärk on jagada teadmisi taimedest ja looduslikest nahahooldusvõtetest, et saaksid kodus kasutada looduslähedasi vahendeid oma tervise toetamiseks ja keha vajaduste mõistmiseks. Pakume ka näojooga ja joogatunde nii individuaalselt kui gruppidena.

Meie südamesoov on, et sa tunneksid ja mõistaksid, kuidas loodus elutegevust toetab. Kui õpime oma ümbrust tähelepanelikult vaatama, avastame, et taimed suhtlevad meiega. Soovitame lugeda Daniel Chamovitzi raamatut “What a Plant Knows”, mis käsitleb seda teemat põhjalikumalt.

Teadlik inimene jälgib tarbimisega oma ökoloogilist jalajälge. Loodus on alati dirigent, kes valib muusika. Me tantsime tema pilli järgi, mitte kunagi vastupidi.

Meile on oluline hoolitseda planeedi eest!

 

Töötubade tellimine

Koostame töötubasid just sinu enda soovile - kas ainult mõni põnev teemaloeng ravimtaimedest ja nende kasutamisviisidest või suisa töötuba, kus valmib oma kätega looduslik nahahooldustoode.

loodusterapeut

Nahk on keha kattev kangas, mis kaitseb väliste tegurite eest ning kajastab organismi seisukorda. Nahaprobleemid on tihedalt seotud seedeelundkonnaga ning neid ei saa üksteisest lahutada.

Pakume võimalust tellida isikupärastatud looduslikke nahahooldustooteid vastavalt sinu soovidele.

Aitame sul valida sobiva tekstuuriga, lõhna ja välimuse, et realiseerida sinu unistus. See võib olla suurepärane kingitus armsale inimesele, pulmakülalisele, tüdrukuteõhtule või sünnipäevalapsele.

 

Mõned soovituslikud töötoa teemad:

 • "Näojooga meistriklass: Noorusliku välimuse saladused"  - teooria, praktika ja küsimused-vastused.
 • "Näojooga: Silmade eri" - Sellel loengul keskendume ainulaadselt silmadele, mis on üks tähtsamaid meeli meie igapäevaelus. Õpid spetsiaalseid näojooga tehnikaid ja harjutusi, mis aitavad leevendada silmade pinget, parandada vereringet ja tugevdada silmaümbruse lihaseid. Eriti kasulik arvutiga töötavale isikule.
 • Toolijooga - Milliseid harjutusi teha istuva töö puhul kodus või kontoris? Kuidas vabaneda ülaselja pingetest? Kuidas hoida ilusat rühti?
 • "Sinu ilu sinu kätes: Kehakoorija meisterdamine" - Koduste vahenditega kehakoorija meisterdamine & ravimtaimede kasutamine.
 • "Õpi valmistama maitsvaid ürdisoolasid" - Ürdisoola valmistamine ravimtaimedest & teooria, miks just need taimed. 
 • "Lõõgastavad hetked: Õpi valmistama oma isikupärast vannisegu" - Vannisegu valmistamine ravimtaimedest & teooria uinutavatest ja stressi leevendavatest taimedest.
 • "Rohejahu meistriklass: Õpi valmistama tervislikku ja mitmekülgset rohejahu" - Rohejahu tegemine ja kasutamise õpetus koos nende taimede kasulikkuse teooriaga.
 • "Aroomiteraapia: Õpi valmistama lõhnavaid ja kauni välimusega potpurisid" - Potpurrii tegemine ehk lõhnatops ravimtaimedest & teooria ärevust leevendavatest, energistaset tõstvatest ja rahustavatest taimedest  

 

1. Näojooga töötuba

Pakume sulle võimalust avastada loomulik ja valutu viis naha sära ja nooruslikkuse säilitamiseks. Meie lähenemine on 100% naturaalne ning ei nõua kalleid kreeme ega valulikke protseduure. Näojooga on tõestatud meetod vananemise vastu võitlemiseks, naha struktuuri ja kvaliteedi parandamiseks ning selle lõtvumise ennetamiseks.

Näojooga harjutused aitavad tugevdada ja toniseerida näolihaseid, parandades seeläbi naha elastsust ja vähendades kortsude teket. Samuti saab näojooga mängida olulist rolli nägemise toetamisel. Näojooga harjutused keskenduvad ka silmadele, aidates tugevdada silmaümbruse lihaseid. Treenides silmalihaseid regulaarselt, saab suurendada vereringet ja hapnikuvarustust silma piirkonnas, mis omakorda toetab nägemise tervist. See aitab vähendada silmade väsimust, parandada fookust ja ennetada vanusega seotud nägemise halvenemist.

Oleme veendunud, et näojooga on kättesaadav kõigile, olenemata vanusest või soost. See on rohkem kui lihtsalt harjutuste kogumik; see on teekond teadlikuma enese ja loomuliku ilu suunas. Meie töötoas õpid mitmesuguseid näojooga harjutusi, mis mitte ainult ei aeglusta vananemisprotsessi, vaid toovad kaasa ka lõõgastuse ja heaolutunde.

Näojooga on terviklik lähenemine, mis hõlmab ka teadlikkust õlavöötme pingetest, mis otseselt mõjutavad nägu. Töötuba annab sulle praktilisi näpunäiteid nende pingete leevendamiseks ja aitab avastada, kuidas näojooga võib olla lahenduseks mitte ainult ilule vaid ka tervisele.

Ootame sind meie näojooga töötoas, kus nooruslik sära ja heaolu on kõigi käeulatuses!

 

näojooga

 

2. Jooga aitab valust vabaneda

Jooga on keha ja vaimu arendamine, mis sai alguse umbes 5000 aastat tagasi Vedade ajast. See ei nõua praktiseerimiseks usulist valikut. Läänes hakkas jooga populaarsust koguma 19. sajandi lõpus. Tänapäeval on jooga harjutused laialt tuntud oma asenditega, mida kutsutakse asanateks. Need ei kuulunud üldse India algsete joogatraditsioonide hulka. Füüsiline ettevalmistus polnud seal eesmärk, selle asemel keskenduti vaimsuse arendamisele hingamis- ja meeleharjutuste kaudu.

Klassikalise jooga isa on Patanjali, kes kirjutas kuulsad jooga Suutrad. Need on tekstid, mis pakuvad raamistikku inimese meisterlikkuse arendamiseks. Lisaks annavad mõista, kuidas meelt vallata, emotsioone juhtida ja vaimselt areneda. See on üks praktilisemaid joogatekste, mida kõik saavad oma igapäevaelus kasutada.

Mõned inimesed arvavad ekslikult, et joogaga alustamiseks peavad nad olema noored ja painduvad. Enne uude tantsutrenni minekut ei pea me ka teadma, kuidas tantsida. Alusta ja proovi julgelt ning märkad peagi, kuidas joogapraktika aitab muutuda pehmemaks, paindlikumaks ja avada meelt.

Jooga annab sulle sisemise tasakaalu, oskuse emotsioone juhtida ja loomulikult toonuses keha. Üks olulisemaid kohti treeningus on oma lülisamba teadlik sirutamine. Me teeme seda päeva jooksul liiga vähe.

Hetkel, kus märkame liikuvusega probleemi on tegemist sellise kombinatsiooniga, kus agonist (lihas, mis annab peamise jõu liigutusele) on nõrk ja antagonist (agonisti vastaslihas) on liiga pinges. Pinge kehas on tema viis meile märku anda ja tähelepanu küsida. Jooga aitab valust vabaneda.

 

jooga eratund

 

Kontorijooga on populaarne treeningvorm, mis hõlmab jooga praktiseerimist töökohal. See on suurepärane viis kehalise aktiivsuse kaasamiseks tööpäeva ning sellel on palju kasu nii kehale kui ka vaimule.

 • Kontorijooga aitab vähendada stressitaset, soodustada lõõgastumist ja vähendada pingeid kehas.
 • Regulaarne kontorijooga harjutamine suurendab keha liikumisulatust ja liigeste liikuvust.
 • Pikaajaline laua taga istumine võib põhjustada kehva rühti ja tuua kaasa seljavalu. Kontorijooga aitab parandada rühti, tugevdades nii ülakeha lihaseid.
 • Kontorijooga aitab tõsta energiataset, sest kiirendab verevarustuse ringlemist ning hapniku ajju viimist.
 • Jooga aitab vähendada valu kaelas, õlgades ja seljas, mis võib tuleneda pikaajalisest istumisest või kehvast kehaasendist.
 • Jooga soodustab tähelepanu fokusseerimist. 

 

Regulaarsed joogatunnid toimuvad kokkuleppel. Soovi korral kirjuta info@maiwistik.eu. 

 

3. Valmista ise taimetõlvik või looduskosmeetika toode

Meie looduskosmeetika töötoas sukeldume looduslike ilutoodete maailma ja avastame, kuidas saame ise luua tõhusaid ning nahasõbralikke tooteid. Töötoas jagame teadmisi nii nahahoolduse põhimõtetest kui ka looduskosmeetika toimeainetest, andes sulle võimaluse mitte ainult õppida, vaid ka ise käed külge panna.

Alustame põhiliste teadmistega taimsete võide, õlide ja vahade kohta ning avame nende mõju nahale. Lisaks tutvume erinevate looduslike toimeainetega, mille abil saame luua mitmekesiseid tooteid näiteks taimetõlviku, kreemdeodorandi, kehakoorija, hügieenilise huulepulga, lõhnarulliku või kehavõi meisterdamiseks.

Taimsete võide, õlide ja vahade kombinatsioonid annavad sulle võimaluse kohandada tooteid vastavalt oma naha vajadustele. Koorijate puhul lisame veel looduslikke aineid, mis aitavad eemaldada surnud naharakud, jättes naha säravaks ja pehmeks.

See töötuba on mitte ainult praktiline kogemus kosmeetika valmistamisel, vaid ka võimalus võtta hetk iseendale ja lasta loovus valla. Iga osaleja saab kaasa oma valmistatud toote, mida saab seejärel kodus kasutadavõi edasi kinkida.

Lisaks praktilisele käsitööle räägime igas töötoas ka kasutatavate ravimtaimede mõjust. Õpid tundma erinevate taimede omadusi ning nende positiivset mõju nahale. See lisab töötoale sügavust ja annab osalejatele teadmisi looduslike koostisosade mitmekesisusest ja tervendavast jõust.

Ole valmis avastama looduskosmeetika võlusid, võtma osa praktilisest tegevusest ning sukelduma maailma, kus loodus ja ilu käivad käsikäes. Ootame sind meie looduskosmeetika töötoas!

 looduskosmeetika valmistamine.png

4. Metsakümblus ehk matk

Töötuba on mõeldud kõigile, kes soovivad leida hetke enda ja loodusega ühendumiseks ning kogeda taimemaagiat esmakordselt või uuel tasandil. Oleme veendunud, et loodus pakub meile suurepäraseid võimalusi iseenda leidmiseks ja harmooniasse jõudmiseks. Ootame sind avastusretkele looduse rüppe!

Veedame koos 1-3 tundi värskes õhus, olles ühel või mitmel loodusrajal, mis pakub meile võimaluse lõõgastuda ja ühenduda maaema energiaga.

Võimalikud tegevused töötoa raames:

 1. Raja valik ja jalutamine: Alustame päeva looduse rüpes jalutuskäiguga. Võid valida endale sobiva rajakese või lasta meil sulle soovitusi anda. Jalutades looduses, laseme argimuredest lahti ja läheme avastusretkele enda sees ja ümbritsevas maailmas.

 2. Maaema energiaga laadimine: Õpime tundma maaga ühenduse loomise võimu. Läbi erinevate hingamisharjutuste ja maaga kokkupuute praktikate õpetame, kuidas laadida end Maaema energiaga, tunnetades selle tervendavat mõju kehale ja vaimule.

 3. Kuivvihtlemine: Astume sammukese tagasi looduse lihtsuse juurde, õppides, kuidas kuivvihtlemine võib olla mitte ainult praktiline oskus, vaid ka teraapiline tegevus. See annab osalejatele võimaluse ühenduda taimemaagiaga valmistades endale ise vihta.

 4. Värviteraapia kogemine: Avastame looduse värvide mõju meeleolule ja energia tasemele. Kogeme värviteraapiat, keskendudes ümbritsevate loodusvärvide tajumisele ja nende mõjule meie emotsionaalsele heaolule. Praktiliste harjutuste käigus õpime, kuidas kasutada värve enda igapäevaelus tasakaalu ja harmoonia loomiseks.

 

loodusmatk metsakümblus

 

5. Bränding & ettevõtlus

See töötuba on suurepärane võimalus süvendada oma arusaama brändingu ja turunduse olulistest aspektidest ning saada praktilisi näpunäiteid, kuidas neid oma ettevõttes rakendada. Osalejatel on võimalus kaasa rääkida, küsida küsimusi ning osaleda praktilistes harjutustes ja aruteludes.

Töötoas uurime koos, kuidas leida enda tootele või teenusele sobiv visuaalne keel, sukeldume turunduse ABC-sse ning kaevume sügavamale väärtuspõhise brändingu maailma.

 1. Visuaalne keel tootele või teenusele: Selles osas uurime, kuidas visuaalne keel mõjutab toote või teenuse tajumist ja kuidas leida see õige tasakaal, mis kõnetaks sinu sihtgruppi. Arutleme värviskeemide, fontide, piltide ja muude visuaalsete elementide üle, mis aitavad edastada brändi sõnumit selgelt ja tõhusalt. Samuti vaatame, kuidas erinevad visuaalsed elemendid võivad mõjutada tarbijate emotsionaalset sidet brändiga.

 2. Turunduse ABC: Selles jaotises süveneme turunduse põhitõdedesse, avastades olulisi kontseptsioone ja strateegiaid, mis aitavad sinul oma toodet või teenust tõhusamalt turundada. Räägime sihtrühma määratlemisest, konkurentsianalüüsist,sotsiaalmeedia planeerimisest ja reklaami olulisusest. 

 3. Väärtuspõhine bränding: Väärtuspõhine bränding on tänapäeva turunduses oluline mõiste. Selgitame, kuidas saad siduda oma brändi kindlate väärtustega, mis resoneeruvad õige sihtgrupiga. Arutleme, kuidas väärtuspõhine bränding võib tugevdada ettevõtte mainet, kuidas see eristub teistest ning kuidas see mõjutab tarbijate otsustusprotsesse. Samuti uurime, kuidas saad integreerida väärtuspõhiseid elemente oma visuaalsesse keelde ja turundusstrateegiasse.

NB! Töötuba saab tellida komplektina või eraldi 3 osana.

 

brändingu töötuba

 

Kuidas broneerida?

Broneeri põnev töötuba, loeng või hoopis matk.

Kirjuta meile oma mõtetest. Töötubade tellimine on imelihtne. Miks mitte teha sünnipäev või firmaüritus eriti meeldejäävaks just tänu iidsele ravimtaimede väele?

Kutsu meid üritust läbi viima info@maiwistik.eu , helista +372 56285173 või täida allolev kontaktivorm.

Oleme teinud koostööd Eesti Energia, Fujitsu, Microsofti, Wise, Testlio, Eesti Psoriaasiliidu, Eesti Õdede Liidu, Eesti Parkinsoniliidu, Tallinna Ülikooli ja mitmete teiste toredate ettevõtetega.

Oleme avatud igasugustele põnevatele ideedele ja valmis sõitma ka väiksematesse Eesti linnadesse. Soovi korral viime koolitust läbi nii eesti kui ka inglise keeles.