Broneeri põnev töötuba, loeng või hoopis matk

Kas tunned, et tahaksid midagi põnevat töökaaslastele pakkuda?
Soovid jagada tervisenippe või ravimtaimede väge?
Oled tüdinenud passiivsetest loengutest?
Otsid erilist kingitust, mis vastab sinu soovidele?

 

töötoa broneerimine

 

MaiWistiku missiooniks on jagada taimetarkust ja looduslikke nahahooldusnippe. Soovime, et sa oskaksid iseend koduste vahenditega toetada kõrge eani ning pööraksid rohkem tähelepanu, mida sinu keha päriselt vajab ja vähem sellele, mida turundatakse.

Viime läbi ka näojooga ja jooga grupi- või eratunde. 

Sul on võimalus tajuda ja mõista, kuidas loodus meie elutegevust toetab. Kui oskame ümbritsevat märgata, siis avastame, et taimed suhtlevad meiega. Soovitan tutvuda Daniel Chamovitzi raamatuga “What a Plant Knows”, mis räägib sellel teemal lähemalt.

Teadlik inimene jälgib oma tarbimisega rohelist jalajälge. Loodus on dirigent, kes mängib alati oma valitud muusikat. Meie tantsime tema pilli järgi ja mitte kunagi vastupidi. Meile on väga tähtis, et kannaksime hoolt planeedi eest!

 

Töötubade tellimine

Koostame töötubasid just sinu enda soovile - kas ainult mõni põnev teemaloeng ravimtaimedest ja nende kasutamisviisidest või suisa töötuba, kus valmib oma kätega looduslik nahahooldustoode.

loodusterapeut

Nahk on kogu sinu keha kattev kangas. Selle ülesanne on kaitsta kõigi väliste sissetungijate eest. Nahk on imeline peegel, sest ta näitab hästi ära kogu organismi seisukorra. Ei ole võimalik vaadelda ühtegi nahaprobleemi seedeelundkonnast eraldi. 

Võimalik on tellida eritellimusena vastavalt enda soovile naturaalseid nahahoolduse tooteid. Aitame sul otsustada tekstuuri, lõhna ja välimust. Lihtsalt anna meile oma soovist teada ja viime sinu visiooni ellu. See on imeline kingitus armsamale, pulmakülalisele, tüdrukuteõhtule või sünnipäevalapsele. 

Mõned soovituslikud teemad:

🌱 Miks on oluline mõelda oma naha tervisele ja eelistada loodust igapäevases nahahoolduses?
🌱 Miks on oluline mõelda, mida oma nahale paned?
🌱 Minimalistliku kehahoolduse põhitõed.
🌱 Nahale olulised väetaimed.
🌱 Lihtsad näojooga nipid.

 

Näojooga töötuba

Sinu nägu ei tohiks olla mõjutatud turundamisest, kreemidest ega ka valulikest protseduuridest. Näojooga on pikaajaliste tulemustega, 100% looduslik meetod, kuidas aeglustada vananemist ja olla kõrge eani särava nahaga.

Tõestatud on, et näojooga ja näojooga harjutused ning regulaarne praktiseerimine aitab vananemise vastu, parandab naha struktuuri, kvaliteeti ja hoiab ära selle lõtvumise. Näolihased ei erine ülejäänud kere lihastest.

Pea meeles, et alustamiseks pole keegi liiga noor või vana ja sugu pole määrav.  

See on uskumatu, kui palju stressi kanname õlavöötmes, mis omakorda peegeldub kortsudena kaelal ja näol. Näojooga lisab teadlikkust nendest lihastest ja erinevatest viisidest, kuidas leevendada pinget. Mõni naine on näojooga abil vabanenud ka kroonilisest kaelavalust. 

näojooga

 

Valmista ise taimetõlvik või looduskosmeetikat

Töötoas räägime nii nahahoolduse põhimõtetest kui ka looduskosmeetika toimeainetest.

Võimalik on taimetõlviku, kreemdeodorandi, kehakoorija, hügeenilise huulepulga, lõhnarulliku või kehavõide meisterdamine. Meie põhikoostisaineteks on taimsed võid, õlid ja vahad. Koorija puhul lisanduvad surnud naharakkude eemaldamiseks mõeldud ained. 

Imeline kogemus võtmaks hetke iseendale ja laskmaks loovus päriselt valla!

 looduskosmeetika valmistamine

Metsakümblus ehk matk

Veedame 1-3h looduses. Sina valid sobiva raja või pakume meie selle välja ning jalutamise käigus sooritame mitmeid põnevadid loodusega ühendusse astumise praktikaid. Märkame ümbritsevat ja tajume taimemaagiat:

  • Maaema energiaga laadimine
  • Kuivvihtlemine
  • Värviteraapia kogemine

 loodusmatk metsakümblus

 

Bränding & ettevõtlus

  • Kuidas leida enda tootele või teenusele sobiv visuaalne keel?
  • Turunduse ABC
  • Väärtuspõhine bränding

 brändingu töötuba

 

Kuidas broneerida?

Broneeri põnev töötuba, loeng või hoopis matk.

Kirjuta meile oma mõtetest. Töötubade tellimine on imelihtne. Miks mitte teha sünnipäev või firmaüritus eriti meeldejäävaks just tänu iidsele ravimtaimede väele?!

Kutsu meid üritust läbi viima info@maiwistik.eu , helista +372 56285173 või täida allolev kontaktivorm.

Oleme teinud koostööd Eesti Energia, Fujitsu, Wise, Testlio, Eesti Psoriaasiliidu, Toitumisteraapia keskuse, Tallinna Ülikooli ja mitmete teiste toredate ettevõtetega.

Oleme avatud igasugustele põnevatele ideedele ja valmis sõitma ka väiksematesse Eesti linnadesse. Soovi korral viime koolitust läbi nii eesti kui ka inglise keeles.