Näojooga aitab kortsudest loomulikult vabaneda

Kas märkad peeglist vananemisilminguid?
Kas tunned lootusetust, et ei vabane mitte kunagi lõtvunud nahast?
On sul tunne nagu oleksid juba proovinud kõiki protseduure, aga puuduvad püsivad tulemused? 

 

Näojooga aitab kortsudest loomulikult vabaneda. Me kõik kogeme seda sama frustratsiooni, aga sul on võimalus taastada oma ilu, enesekindlus ja nägu. Jah, vananemine on osa elust, kuid meile kellelegi ei meeldi näha vananemismärke. Ilutööstus on meiega manipuleerinud ja sidunud meie väärtused välise väljanägemisega.

 


Teame, et oled proovinud kõiki kreeme, seerumeid ja hooldusi ning ei näe ikka püsivaid muutusi. Kuigi need võivad tunduda kiire lahendusena, on teaduslikult tõestatud, et kreemid ja seerumid ei saa meie vananemisprotsessi elimineerida.

Sinu nägu ei tohiks olla mõjutatud turundamisest, kreemidest ega ka valulikest protseduuridest. Näojooga on pikaajaliste tulemustega, 100% looduslik meetod, kuidas aeglustada vananemist ja olla kõrge eani särava nahaga.

Tõestatud on, et näojooga ja näojooga harjutused ning regulaarne praktiseerimine aitab vananemise vastu, parandab naha struktuuri, kvaliteeti ja hoiab ära selle lõtvumise. Näolihased ei erine ülejäänud kere lihastest. Näos on üle 50 erineva lihase, millest kõiki igapäevaselt ei kasutata. Lihaste passiivsus muudab naha lõdvaks ja toob kaasa enneaegse vananemise. Näo vananemine on osaliselt tingitud lihaste toonuse kadumisest. Kui harrastad näojoogat regulaarselt võid muuta kogu näo tugevamaks ja nooruslikumaks.

Pea meeles, et alustamiseks pole keegi liiga noor või vana ja sugu pole määrav.     
                                     

 

                                                     

Esimene põhjalik eestikeelne 4-nädalane näojooga e-kursus “10x nooremaks kirurgilise sekkumiseta” 

 

näojooga 

Kursus kestab 4 nädalat ja igas nädalas tuleb sul sooritada 7 harjutust päevas ehk kokku 28 harjutust. Igal nädalal on kindlad 7 harjutust, mida sa kordad 7 päeva. Kordamine aitab tehnikat omastada ja kursuse lõpus teha harjutusi juhendamiseta täpselt seal, kus sul need parasjagu meelde tulevad.

Lisaks on igal nädalal üks kindel ülesanne, millele palun sul pühendada 20 minutit. See aitab mõista mustreid ja harjumusi, mis siis kas toetavad sind või hoopis teevad sulle liiga.

E-kursuse on läbinud 600+ rahulolevat naist!

"Mulle väga meeldib kui põhjalikult ja süsteemselt oled kursuse kokku pannud!" - Nele

 

See 4-nädalane näojooga e-kursus annab sulle oskuse:

✔️ luua sile ja tõstetud laup;
✔️ likvideerida rippuvad silmalaud,
✔️ vähendada varesejalgu või vabaneda tumedatest silmaalustest;
✔️ luua naeratus, mis sulle endale meeldib;
✔️ tervitada oma ilusat kaelajoont;
✔️ jätta hüvasti topeltlõuaga.

 

Mida hind sisaldab?

❥ 30 samm-sammult näojooga harjutuste videot
❥ 6-kuulist ligipääsu kursusele
❥ Miks on näorullik kõige olulisem iluvõlur ja selle kasutusjuhend
❥ Näoõlide saladused
❥ Nädalakava põhi harjutuste jälgimiseks ning motivatsiooni hoidmiseks
❥ Ligipääs Facebooki toetavasse gruppi

 

 BOONUSED:
❥ Kaelamassaaži videoõpetus
❥ Taasta oma sära - nahahoolduse saladused
❥ Looduskosmeetika telgitagused
❥ Taimemaailma maagilised abilised
❥ Näojooga kaartide võlu

 

Loe tagasisidet ja soeta ligipääs

"Olen väga rahul, mul kujunenud 7-8 harjutusest hommikune traditsioon, sõidan tööle kuskil 40min ja sellest siis 15min kuskil teen autoroolis näojoogat, kasutan harjutusi, kus pole vaja kasutada käsi ja silmi ehk pilku alla või ülesse suunata. Väga mõnus hommikune äratus ja mis põhiline annab hea tuju." - Pirje

 

Kodune näojooga komplekt

 
näorullik

 

 

 

Komplekt sisaldab 3 väga olulist 100% looduslikku toodet:
✔️ Clensik näoõli;
✔️ Happik näopalsamit;
✔️ Rollik jadeiidist nahahoolduse rullikut.

 

 

 

 

 

Näojooga kaardid

näojooga kaardid

 

Pakist leiad 32 kvaliteetsel paberil kaarti, mis selgitavad erinevaid näojooga harjutusi koos pildi ja juhendiga. See on sinu personaalne näojooga treener.

 

Buduaari Ilulemmik 2022 konkurssi võitja!

 

Näojooga kaardid on müügil lisaks meie e-poele ka igas hästivarustatud Apollo ja Rahva Raamatu kaupluses.           
                                                         
              

 

 

 

Telli töötuba

Viime rõõmuga läbi näojooga töötubasid vastavalt sinu enda soovile. Võimalus on teha neid soovitud pikkusega kas virtuaalselt või kohapeal. Soovi korral ka eratunni võimalus. Koolitust saab läbi viia nii eesti kui ka inglise keeles.

Erinevalt ülehinnatud protseduuridest ei maksa näojooga midagi! Selleks kulub kogu päeva jooksul vaid 10 minutit. Arvestades, milline ajakulu on käia erinevates hooldustes või soetada kalleid kreeme, tundub peaaegu rumal mitte näojoogat proovida.

näojooga töötuba

Näojooga on mõeldud ka meelt stressist vabastama ning toimima liikuva meditatsioonina. Näojooga on tegelikult üsna sarnane teiste joogastiilidega – toniseerid lihaseid, paneb vereringluse paremini tööle ning samal ajal ka mediteerid ning hingad sügavalt. Ja täpselt nagu joogaski, võib kuluda veidi harjutamist, enne kui asenditest lõpuni aru saad.

Oleme teinud koostööd nt. Eesti Energia, Testlio, Wise, Eesti Psoriaasiliidu, Toitumisteraapia keskuse, Tallinna Ülikooli jpt toredate ettevõtetega.

 

Põnevat uudistamist

näojooga

 

Broneeri töötuba