Näojooga aitab kortsudest loomulikult vabaneda

Kas märkad peeglist vananemisilminguid?
Kas tunned lootusetust, et ei vabane mitte kunagi lõtvunud nahast?
On sul tunne nagu oleksid juba proovinud kõiki protseduure, aga puuduvad püsivad tulemused? 

 

Näojooga aitab kortsudest loomulikult vabaneda. Paljud meist kogevad pettumust, kui näeme enda peal vananemisilminguid. Kuid sul on võimalik taastada oma enesekindlus, ilu ja nooruslik välimus. Ilutööstus on süvendanud meie ühiskonnas ideaale, mis seostuvad nooruse ja iluga, aga sinu välimus ei peaks sõltuma kreemidest, protseduuridest või reklaamidest.

 


Teame, et oled proovinud kõiki kreeme, seerumeid ja hooldusi ning ei näe ikka püsivaid muutusi. Kuigi need võivad tunduda kiire lahendusena, on teaduslikult tõestatud, et kreemid ja seerumid ei saa meie vananemisprotsessi elimineerida.

 

Nägu koosneb enam kui 50-st lihasest, mida me igapäevaselt ei kasuta. Kui need lihased on passiivsed, muutub nahk lõdvaks ja vananemisilmingud hakkavad ilmnema. Kuid näojooga abil saad muuta oma näonaha säravamaks ja nooruslikumaks, sest see aitab võidelda lihaste toonuse kaotuse ja pingega, mis omakorda aeglustab näonaha vananemist. Kui teed näojooga harjutusi regulaarselt, võid tunda suurt muutust oma välimuses ja enesetundes.

Pea meeles, et alustamiseks pole keegi liiga noor või vana ja sugu pole määrav.     
                                     

 

                                                     

Esimene põhjalik eestikeelne 4-nädalane näojooga e-kursus “10x nooremaks kirurgilise sekkumiseta” 

 

näojooga 

 Kursus kestab neli nädalat ja igal nädalal tuleb sooritada seitse harjutust päevas ehk kokku 28 harjutust. Iga nädala jaoks on kindlad seitse harjutust, mida tuleb korrata seitsme päeva jooksul. Kordamine aitab sul õppida tehnikat ning kursuse lõpus saad harjutusi teha täpselt seal, kus sa ise soovid, sest tehnika on sinusse salvestunud.

Lisaks on igal nädalal üks kindel ülesanne, millele tuleb pühendada 20 minutit. See aitab sul mõista mustreid ja harjumusi, mis kas toetavad või takistavad sinu edasiminekut.

 

"Olen väga rahul, mul kujunenud 7-8 harjutusest hommikune traditsioon, sõidan tööle kuskil 40min ja sellest siis 15min kuskil teen autoroolis näojoogat, kasutan harjutusi, kus pole vaja kasutada käsi ja silmi ehk pilku alla või ülesse suunata. Väga mõnus hommikune äratus ja mis põhiline annab hea tuju." - Pirje

 

 Loe tagasisidet ja soeta ligipääs

 

See 4-nädalane näojooga e-kursus annab sulle oskuse:

✔️ luua sile ja tõstetud laup;
✔️ likvideerida rippuvad silmalaud,
✔️ vähendada varesejalgu või vabaneda tumedatest silmaalustest;
✔️ luua naeratus, mis sulle endale meeldib;
✔️ tervitada oma ilusat kaelajoont;
✔️ jätta hüvasti topeltlõuaga.

 

Telli töötuba

Viime rõõmuga läbi näojooga töötubasid vastavalt sinu enda soovile. Võimalus on teha neid soovitud pikkusega kas virtuaalselt või kohapeal. Soovi korral ka eratunni võimalus. Koolitust saab läbi viia nii eesti kui ka inglise keeles.

 

" Suured tänud eilse töötoa läbiviimise eest. Saime kasulikku ja head informatsiooni, mida veel ka pärast töötuba ühiselt kohvikus arutasime ja oma kogemusi vahetasime. Soovitan rõõmuga seda formaati ka teistele meeskondadele – väga mõnus viis töisest keskkonnast välja saada. Aitäh!" — Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

 

näojooga

Erinevalt ülehinnatud protseduuridest ei maksa näojooga midagi! Selleks kulub kogu päeva jooksul vaid 10 minutit. Arvestades, milline ajakulu on käia erinevates hooldustes või soetada kalleid kreeme, tundub peaaegu rumal mitte näojoogat proovida.

Näojooga on mõeldud ka meelt stressist vabastama ning toimima liikuva meditatsioonina. Näojooga on tegelikult üsna sarnane teiste joogastiilidega – toniseerid lihaseid, paneb vereringluse paremini tööle ning samal ajal ka mediteerid ning hingad sügavalt. Ja täpselt nagu joogaski, võib kuluda veidi harjutamist, enne kui asenditest lõpuni aru saad.

 

näojooga

"Läksin näojooga töötuppa ja ootasin meelelahutuslikku õhtut. Siiski olin meeldivalt üllatunud väärtuslikest nippidest, mida sain harjumuste ja nende mõju kohta näole ning kortsudele. See oli tõeliselt kaasahaarav kogemus, mis pani mind oma igapäevaste rutiinide üle järele mõtlema. Mai demonstreeris mitmeid tõhusaid harjutusi, mis sobisid sujuvalt minu hommikurutiini. Tema selgitused olid selged ja näitasid tõelist kirge selle vastu, mida ta teeb. Selle tulemusena suutis ta minus sama kire sädeme sütitada." - Tina

Oleme teinud koostööd nt. Eesti Energia, Testlio, Wise, Eesti Psoriaasiliidu, Toitumisteraapia keskuse, Tallinna Ülikooli jpt toredate ettevõtetega.

 

Kodune näojooga komplekt

 
näorullik

 

 

 

Komplekt sisaldab 3 väga olulist 100% looduslikku toodet:
✔️ Clensik näoõli;
✔️ Happik näopalsamit;
✔️ Rollik jadeiidist nahahoolduse rullikut.

 

 

 

 

 

Näojooga kaardid

näojooga kaardid

 

Pakist leiad 32 kvaliteetsel paberil kaarti, mis selgitavad erinevaid näojooga harjutusi koos pildi ja juhendiga. See on sinu personaalne näojooga treener.

 

Buduaari Ilulemmik 2022 konkurssi võitja!

 

Näojooga kaardid on müügil lisaks meie e-poele ka igas hästivarustatud Apollo ja Rahva Raamatu kaupluses.   
       
                                                         
              

 

 

 

UUS! Sinine Salong HOOLDUS: Eesti ravimtaimed x näojooga ja -massaaž 

Taimemaagiast tulvil auhinnatud Eesti looduskosmeetika brändi MaiWistik tooted rahustavad, taastavad ning toidavad nahka sügavuti. Luba oma ellu väekad raudrohi, angervaks, põldosi ja Kleopatra lemmik esimese pressi oliiviõli ning naudi tervet säravat nahka. Näojooga on pikaajaliste tulemustega, 100% looduslik meetod, kuidas aeglustada vananemist ja olla kõrge eani särava nahaga.

Lisaks on see ilma nõelteta ning pole vaja karta, et sära on saavutatud toksiinide abil. Näojooga on trenn, mis tähendab, et see toniseerib ja pinguldab sinu kogu nägu. Neid lihaseid treenides paraneb ka vereringe, mis stimuleerib kollageeni tootmist ja toetab noorusliku naha säilimist.

Ideaalne viis kogeda näojoogat koos meie erinevate toodetega. Hoolduse kestus on 50 minutit. Broneeri Sinine Salong lehelt.

Sinine Salong & Spa
Narva mnt 1, Tallinn
+372 670 5002

 

Põnevat uudistamist

näojooga

 

 

 

 

Broneeri töötuba