Loomuliku Ilu Saadik

Mida tähendab ilu sinu jaoks? MaiWistiku jaoks tähendab ilu loomulikkust ja läbi naturaalse toetuse selle kauni sära pikaaegset kestvust. Looduses pole miski täiuslik ja samal ajal on kõik täiuslik. Puid saab veidral viisil väänata, painutada ja need on endiselt ilusad. Loomulik olemine annab naistele uskumatult jõudu, sest see on see, kes sa päriselt oled. Sa võtad omaks kõik ilu enda pealaest kuni varvasteni välja, sest kui maskeerid liialt oma loomulikku ilu, ei märka ka teised inimesed seda. Pidev peitmine on väsitav ja kurnab su lõpuks täiesti ära.

 

 

Siiras rõõm on näha, et meie kvaliteetseid loodustooteid kannavad oma lemmikutena edasi mitmed naised ja mehed. Siiras rõõm on meil võimaluse üle tutvustada sulle MaiWistiku LIS inimesi ehk Loomuliku Ilu Saadikuid. Nemad esinavad täpselt seda, millised on meie väärtushinnangud ja kuidas meie maailma näeme. Läbi helguse, valguse, rõõmu ja loomulikkuse. Nende käest võid julgelt küsida tootesoovitusi või kogemuslugusid, sest nemad on pikaaegsed MaiWistiku toodete kasutajad ning see on ka üks suur põhjus, miks nemad on meie Loomuliku Ilu Saadikuks ideaalsed kaunitarid.

 

looduskosmeetika

Toitumis- ja terviseterapeut Triin Terasmaa.

Triinu huvi on tervist toetav eluviis. Ta omab sotsiaaltöö alast kõrgharidust ning toitumisterapeudi ja funktisonaalse toitumise nõustaja diplomit. On asutanud Toitumisteraapia Keskuse Tallinnasse, kus töötab toitumisterapudina, lisaks Pharma Nordis koolitajana. On ennast täiendanud erinevate, nii füüsilist- kui vaimset tervist toetavatel aladel.

"Ilu tähendab minu jaoks seda, kui inimene hoolitseb enda eest, armastab ennast. Hoolitsemine väljendub lihtsas olemises, hingerahus, hingepuhtuses, vaikuses. Enda kehale pai tegemine, puhta toidu andmine, armastuses elamine. Vähem meiki aga siiski veidi. Ilu on näiteks veepiiskade liikumises, kui veepiisad on rohuliblede peal, järv on peegelsile päikeses, sinise taeva kohal on valged pilvekesed. Kassike istub peenra ääres. Iga inimene on ilus. Eriti ilus on vaadata inimesi, kes on on otsustanud ennast armastada ja ongi kohe ilusad. Kuulavad oma sisetunnet. On sisemises rahus. Loodus on tohutult ilus, seda võiks kogu aeg lihtsalt vaadata. Vahepeal aga tekib vajadus luua ja täide viia kiiresti kiiresti palju ilusaid vägevaid asju oma päevades!"

 

looduskosmeetika

Tantsugeeni kaasasutaja Regina Teino.

Regina on tegelenud erinevate tantsustiilidega (võistlustants, moderntants, showtants, klassika, hiphop jne) erinevates tantsukoolides juba lapsest peale. Nagu ühele usinale eestlasele kohane, alustas ta kodukohas juba väga varakult rahvatantsuga, seejärel tuli loomuliku jätkuna võistlustants ning edasi showtants ETV Tantsustuudios. Hiljem jätkus tantsuteekond Eesti Tantsuagentuuris õppides ja DanceAct Tantsustuudios treeneri ametit pidades kuni 2011 aastal, asutas Regina, partneriga kahasse, TantsuGeen Tantsustuudio.   

"Ma olen naine ja ema, kes võtab elult kõik, mis tal pakkuda - olen põnevil, et mis tal veel pakkuda on. Ma armastan liikumist, tantsimist, trenni ja INIMESI ehk koguda omamoodi, eriskummalisi, lihtsaid tegelasi enda ümber.. Need, meie inimesed, nad aitavad kujundada märkimisväärse osa meist ja see on põnev! Ootan näha, kuhu ja kuidas elu ning inimesed seal mind vormida aitavad! Armastan elu – kohtume ja naudime!"

 

looduskosmeetika

Infovälja- ja sagedusterapeut Liis Kuurme.

Ta on läbinud mitmeid vastavaid koolitusi ning arendanud ennast pidevalt antud vallas. Koolitused ja eneseareng on jätkuv ning isiklikult näeb ta, et TimeWaveri “maailm” on põhjatu ja ääretu ning nii, nagu õpitakse mängima muusikalist instrumenti aastaid ja aastaid, õpib ka tema! Liisi kutsumuseks on olla teejuhiks, kaaslaseks ja abistavaks käeks neile, kellel on abi vaja.

 

"Minu jaoks on naiseks kasvamine ja iseenda olemusega aina enam ühenduses ja üksolemises olemine ka seotud iluga. Ilu on eheduse ja elusa elu elamise juurde kuuluv armastus enese hingekodu vastu. Minu austus iseenda keha vastu on aastatega kasvanud ja nii on ka loomulik ilu saanud sellega peidust välja tulla. Oma igapäevases elus ja töös aitan ka teistel inimestel avastada seda ilu ja ehedust endas, et leida seesmine rahulolu, õnnetunne ja armastus."

 

 

loomuliku ilu saadik

Holistiline coach ja jumestuskunstnik Kaia Valdmaa.

Kaia on ettevõtja, kes töötab holistilise coachina, korraldab naisteringe, emaduse tseremooniaid ja teadlike üritusi. Tal on bakalaureusekraad turunduse ja reklaami alal. Oma “eelmises elus” nagu ta seda nimetab, töötas Kaia pikalt IT- ja finantssektoris. Kui järjekordne “läbipõlemine” silme ees terendas, tegi Kaia kannapöörde ja sõitis üheotsapiletiga Balile. Ta veetis 1.5 aastat reisides ja välismaal elades-töötades. Sellest saadik on Kaia jaoks äärmiselt oluline vaimne tervis. Mille tõttu on ta pühendanud end tasakaalus elu loomisele ja elamisele. Lisaks on Kaia 13 aastat pidanud jumestuskunstniku ametit, kes looduskosmeetikaga naiste ilu aitab rõhutada. Kaia lemmik hetked oma töös on need, kui coachingu, naisteringide või jumestamise järel naise silmis see eriline tuluke põlema läheb. Kuidas nad märkavad kui ilusad ja vägevad nad tegelikult on. 

"Minu jaoks tähendab loomulik ilu sisemist ühendust ja rahulolu iseendaga. Minu jaoks on ilu energia, mis tuleb seest ja kiirgab välja poole. Kui ma olen iseendaga ühenduses, minu sees on rahu, siis tunnen end ilusana. Sel on vähe pistmist sellega, mis mul parasjagu seljas, näos, peas või kõrvas on.  Päeva lõpuks oleme kõik nende riiete ja meigi all alasti. Küsimus on selles, kuidas seda inimest, kes meile iga päev peeglist vastu vaatab, kohtleme. Kas anname talle aega, laseme tal piisavalt puhata, tantsida ja mängida, inspireeruda, armastada või piitsutame teda pideva kiire elutempoga ja hinnangutega. See viimane viib näiteks mind ühendusest ja ilust kaugemale. Sellepärast tähendabki minu jaoks ilu igapäevast pühendumist iseendale ja oma sisemaailmale. Et sisse tuleks rahu, mis saaks väljapoole õitseda."

 

looduskosmeetikaSertifitseeritud holistiline toitumisspetsialist ja naiste tervise spetsialist Miriam Gubovicova.

 

Ta on VivaHer'i asutaja, mille eesmärk on aidata klientidel elada oma parimat elu õige toitumise, viljakuse toetamise, keskkonnakontrolli, hormoonide tasakaalustamise ja muu tervisele olulise kaudu. Miriam asutas ka ettevõtte Whomesome, mis aitab inimestel luua tervislikke kodusid ja kontoreid. Ta on kindel, et elamine puhtas keskkonnas on tervise ja heaolu seisukohalt palju olulisem kui see, mida me igapäevaselt sööme.

 

"Loomulik ilu on minu jaoks see, mis on kuju, vormi ja värvi poolest piiritu. Loomulik ilu tähendab ka tingimusteta enesearmastust ja aktsepteerimist. See on meeleseisund, milles suudame töötada sellega, mis meil on, ja hinnata seda, mis meil on, mitte ei püüa välja näha või olla teisiti ning tõstame esile selle, mis teeb meid üksikisikutena ainulaadseks. See tähendab autentsust ja käib käsikäes samade väärtustega kaubamärkide toetamise ehk toksiinivabade toodete kasutamise, mis ei kahjusta loomi, inimesi ega keskkonda."

 

 ⋙ Soovid rohkem ajatu ilu maailmast teada? Tule tutvu Loomuliku ilu klubiga siit.

 

looduskosmeetika

 

 

 Juhul, kui ka sinul on mõni tore lugu MaiWistiku toodetega jagada, siis saad seda teha info@maiwistik.eu. Oleme südamest tänulikud, et valid jagada taimede maagilist väge!

Kasuta sotsiaalmeedia postitustes teemaviidet #loomulikuilusaadik, siis näevad ka teised sinu tervislikke iluvalikuid.