Loomuliku Ilu Saadik

Mida tähendab ilu sinu jaoks? MaiWistiku jaoks tähendab ilu loomulikkust ja läbi naturaalse toetuse selle kauni sära pikaaegset kestvust. Looduses pole miski täiuslik ja samal ajal on kõik täiuslik. Puid saab veidral viisil väänata, painutada ja need on endiselt ilusad. Loomulik olemine annab naistele uskumatult jõudu, sest see on see, kes sa päriselt oled. Sa võtad omaks kõik ilu enda pealaest kuni varvasteni välja, sest kui maskeerid liialt oma loomulikku ilu, ei märka ka teised inimesed seda. Pidev peitmine on väsitav ja kurnab su lõpuks täiesti ära.

 

looduskosmeetika

 

Siiras rõõm on näha, et meie kvaliteetseid loodustooteid kannavad oma lemmikutena edasi mitmed naised ja mehed. Esmakordselt on meil võimalus tutvustada sulle MaiWistiku LIS inimesi ehk Loomuliku Ilu Saadikuid. Nemad esinavad täpselt seda, millised on meie väärtushinnangud ja kuidas meie maailma näeme. Läbi helguse, valguse, rõõmu ja loomulikkuse. Nende käest võid julgelt küsida tootesoovitusi või kogemuslugusid, sest nemad on pikaaegsed MaiWistiku toodete kasutajad ning see on ka üks suur põhjus, miks nemad on meie Loomuliku Ilu Saadikuks ideaalsed kaunitarid.

 

looduskosmeetika

Toitumis- ja terviseterapeut Triin Terasmaa.

Triinu huvi on tervist toetav eluviis. Ta omab sotsiaaltöö alast kõrgharidust ning toitumisterapeudi ja funktisonaalse toitumise nõustaja diplomit. On asutanud Toitumisteraapia Keskuse Tallinnasse, kus töötab toitumisterapudina, lisaks Pharma Nordis koolitajana. On ennast täiendanud erinevate, nii füüsilist- kui vaimset tervist toetavatel aladel.

"Ilu tähendab minu jaoks seda, kui inimene hoolitseb enda eest, armastab ennast. Hoolitsemine väljendub lihtsas olemises, hingerahus, hingepuhtuses, vaikuses. Enda kehale pai tegemine, puhta toidu andmine, armastuses elamine. Vähem meiki aga siiski veidi. Ilu on näiteks veepiiskade liikumises, kui veepiisad on rohuliblede peal, järv on peegelsile päikeses, sinise taeva kohal on valged pilvekesed. Kassike istub peenra ääres. Iga inimene on ilus. Eriti ilus on vaadata inimesi, kes on on otsustanud ennast armastada ja ongi kohe ilusad. Kuulavad oma sisetunnet. On sisemises rahus. Loodus on tohutult ilus, seda võiks kogu aeg lihtsalt vaadata. Vahepeal aga tekib vajadus luua ja täide viia kiiresti kiiresti palju ilusaid vägevaid asju oma päevades!"

 

looduskosmeetika

Tantsugeeni kaasasutaja Regina Teino.

Regina on tegelenud erinevate tantsustiilidega (võistlustants, moderntants, showtants, klassika, hiphop jne) erinevates tantsukoolides juba lapsest peale. Nagu ühele usinale eestlasele kohane, alustas ta kodukohas juba väga varakult rahvatantsuga, seejärel tuli loomuliku jätkuna võistlustants ning edasi showtants ETV Tantsustuudios. Hiljem jätkus tantsuteekond Eesti Tantsuagentuuris õppides ja DanceAct Tantsustuudios treeneri ametit pidades kuni 2011 aastal, asutas Regina, partneriga kahasse, TantsuGeen Tantsustuudio.   

"Ma olen naine ja ema, kes võtab elult kõik, mis tal pakkuda - olen põnevil, et mis tal veel pakkuda on. Ma armastan liikumist, tantsimist, trenni ja INIMESI ehk koguda omamoodi, eriskummalisi, lihtsaid tegelasi enda ümber.. Need, meie inimesed, nad aitavad kujundada märkimisväärse osa meist ja see on põnev! Ootan näha, kuhu ja kuidas elu ning inimesed seal mind vormida aitavad! Armastan elu – kohtume ja naudime!"

 

looduskosmeetika

Infovälja- ja sagedusterapeut Liis Kuurme.

Ta on läbinud mitmeid vastavaid koolitusi ning arendanud ennast pidevalt antud vallas. Koolitused ja eneseareng on jätkuv ning isiklikult näeb ta, et TimeWaveri “maailm” on põhjatu ja ääretu ning nii, nagu õpitakse mängima muusikalist instrumenti aastaid ja aastaid, õpib ka tema! Liisi kutsumuseks on olla teejuhiks, kaaslaseks ja abistavaks käeks neile, kellel on abi vaja.

 

"Minu jaoks on naiseks kasvamine ja iseenda olemusega aina enam ühenduses ja üksolemises olemine ka seotud iluga. Ilu on eheduse ja elusa elu elamise juurde kuuluv armastus enese hingekodu vastu. Minu austus iseenda keha vastu on aastatega kasvanud ja nii on ka loomulik ilu saanud sellega peidust välja tulla. Oma igapäevases elus ja töös aitan ka teistel inimestel avastada seda ilu ja ehedust endas, et leida seesmine rahulolu, õnnetunne ja armastus."

 

 

 

 

 Juhul, kui ka sinul on mõni tore lugu MaiWistiku toodetega jagada, siis saad seda teha info@maiwistik.eu. Oleme südamest tänulikud, et valid jagada taimede maagilist väge!

#LOOMULIKUILUSAADIK